Secret Circle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A kör bezárult... ezzel pedig a titkok veszélybe kerültek...
Érdekel a folytatás? Hát regisztrálj...

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Átlépted a városhatárt...
Clawdeen Fell 2nqfaiw Biztos jól meggondoltad a dolgot? Mert nincs visszaút, ha belépsz akkor te is a tagja vagy a Körünknek... Hát jó, de magadra vess!

Nos az első lépésként, tekintsd meg az Árnyak könyvünket majd válasz karaktert, vagy légy egyedi, és már nincs is más hátra, hogy megvárd míg a határőr átenged...

A mi világunk, a te szórakozásod!

The Staff
Clawdeen Fell K3oi91

Clawdeen Fell Fayeo


Clawdeen Fell Clawja
Chat
Clawdeen Fell 652uef
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Szomb. Okt. 15, 2011 6:03 am-kor volt itt.
Credit
Clawdeen Fell 259zuio
A designért köszönettel tartozunk CLAWDEENnek, a helyszínek és a szabályok kidolgozásáért FAYEnek. Ezen kívül kiemelten hálásak vagyunk L. J. Smith-nek és hungarianforum.net-nek akik nélkül nem jöhetett volna létre az oldal!
The Staff

 

 Clawdeen Fell

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Clawdeen Fell
Boszorkány
Boszorkány
Clawdeen Fell


Titulus : The Inscrutable
Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ~ fordulj csak meg ; )

Clawdeen Fell Empty
TémanyitásTárgy: Clawdeen Fell   Clawdeen Fell Icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 5:46 am

CLAWDEEN FELL

The Inscrutable


Clawdeen Fell Nina_dobrev___icon_153_by_r_adiant-d38gozp Clawdeen Fell Nina_dobrev___icon_152_by_r_adiant-d38goyl Clawdeen Fell Nina_dobrev___icon_151_by_r_adiant-d38goxq
Idézet :
De ne feledd, hogy a sötétség nem egyenlő a gonosszal, mint ahogy a világosság sem jelent mindig jót.

Becenév:C, Clawdeen
Faj:Boszorkány
Születési dátum:1992.08. 25
Kor:18
Nem:
Foglalkozás:Tanuló
Családja:Apa: ?
Anya: Megan Fell - az erős nő †
Testvérek: -
Egyéb hozzátartozó: Gabrielle Fell - a szerető nagyi (jelenleg nála él)

Családi állapot:egyedülálló
A karakter tulajdonságai:Jelleme kiismerhetetlen, hol eltaszítja magától az embereket, hol közel engedi. Gyakran játszik a "tűzzel". Apját sosem ismerte, anyja sokat dolgozott, ennek köszönhetően hamar megtanulta mi az önállóság. Ki nem állhatja ha valaki kioktatja, és nem szeret senkivel szemben veszíteni. Néha szerelembe esik, de nem engedi meg magának a boldogságot, hogy ha viszont is szeretik, elvégre ha van akit óvni akar mindentől az egy fogás pont rajta, és ő nem engedheti meg, hogy gyengének látszódjon. Édesanyját 10 éves korában vesztette el. Azóta itt él a nagyanyjánál, akivel kiváló viszonyt ápolnak. A végletekig megbízik benne, ő az egyetlen ember aki ismeri az igazi, gyenge és érző énjét. Nagy általánosságban azért megerőlteti magát és próbál kedves lenni, de nem mindig sikerül...
Kinézet:Barna haja és csokoládé szín szemei mögött érző mégis hideg lélek lakozik. Selymes barnás színű bőre érintésébe már sokan beleborzongtak. Magas vékony nőies testalkattal rendelkezik. Divatos öltözködése és mindig új ruhatára van, szinte kétszer ugyan abban a ruhában sosem jelenik meg. A sminket nem veti meg, de kedveli a természetességet is. A haja hol egyenes, hol hullámos, hol copfban, feltűzve vagy kiengedve hordja. Imádja a kiegészítőket.
Különleges ismertetőjele:egy nyaklánc ami már nagyon régóta öröklődik a családba, a közepében található fekete kő elvileg megvédi a rá küldött átkoktól. Eddig még nem volt rá példa hogy működik...
A karakter arca:Nina Dobrev
Színe;zafír kék(#0066FF)

Előtörténet:
1992. Augusztus 25. Hűvös kora őszi eső és köd jellemezte azt a napot. Ekkor születtem meg én. Anyám első és egyben utolsó gyermeke. Sajnos apámat sosem ismertem, anyám elfoglalt volt annak érdekében, hogy eltartson minket. Kicsi koromtól fogva, céltudatos voltam, amit eldöntöttem, hogy véghezviszek semmi nem állhatott az utamba. Anya sokszor nem tudott kire bízni és így gyakran előfordult, hogy a szomszéd lány vigyázott rám. Már ha azt annak lehet nevezni… Hamar megtanultam mi az önállósság. Az idő gyorsan telt, én pedig már iskolába jártam, anyám dolgozni. Tíz éves voltam mikor elveszítettem. Még most is rossz bele gondolni, hogy már nincs velem... Ha jól tudom szénmonoxid mérgezésben halt meg. Legalábbis nekem ezt mondták. A halála napjáig Philadelphiában éltünk. Ezek után költöztem ide Chance Harborba, a nagymamámhoz. Ami nem volt nagy baj, mert a nagypapám már három éve hogy meghalt, legalább nem kell a nagyinak egyedül lennie. Hamar megismerkedtem a boszorkányság rejtelmeivel. A nagymamám mindenben segített annak érdekében, hogy megvédjem magam. Bár ő sosem tartozott bele az itteni ősi körbe, még is ugyan olyan ősi boszorkányfelmenőkkel rendelkezik a családunk, mint nekik. Tizenhat voltam mikor úgy döntöttem, hogy világot látok. Külföldre mentem tanulni. Tanultam Londonban, Párizsban, Velencében, Athénban, és még Koppenhágában is. Ám most úgy döntöttem, hogy ideje hazatérni… Kicsit fel kell forgatni ezt a kisvárost, bár úgy hallottam azért nem kell félteni itt senkit elvégre, most már próbálgatják az erejüket a többiek is. Azért jó lesz visszatérni és megmutatni a világnak és persze a nagyinak, hogy volt értelme Európába utaznom. Az ott töltött idő alatt sokat tanultam az ottani boszorkányoktól. Néhány speciális varázslatot le is jegyeztem egy noteszba, mivel még a saját árnyak könyvemet nem találtam, meg ami azért bosszant. Remélem a visszatérésem, nem olyan számba fog menni, mint a fekete bárányé, bár mit várhatnék egy kisvárostól? Ha valaki egyszer elmegy, innen örökre emlékeznek rá úgy, mint a fekete bárányra, aki nem volt képes megmaradni a hátsóján és bólogatni akár egy idióta. Jelenleg már csak órák kérdése hogy megérkezzek, és már nagyon várom, hogy újra magamhoz öleljem a nagyit, aki talán a világon a legjobban hiányzott. Ha megtudja mennyi minden történt velem, remélem, megérti miért volt szükségem két évvel ezelőtt arra, hogy váltsak, és habár utólag de megérti döntésem…

Szerepjáték példa


A nemes családok évszázadok óta fogadásokat rendeztek nyáron, egy héttel a szülinapon előtt. Sosem értettem miért a szülinapom előtt, de annyira nem is foglalkoztatott. A Malfoy, Black, Potter és a Ravenwood család. Idén, is mint minden években kissé feszült volt a hangulat, hiszen a családok látszólag jól megvoltak ám a világhoz kapcsolódó nézeteik ellenkeztek. Az idei bál nálunk került megrendezésre azért már nagy volt a nyüzsgés Egy Finom nőies ruhában sétáltam a meleg nyári estén és mosolyogva nyugtáztam, hogy pár napon belül betöltöm a 17-et és elkezdem az utolsó évemet a Roxfortban. A hajamat a szél fújta, szokatlan szőke tincsek kószán kavarogtak a lágy szellőben. Leültem a parkban lévő szökőkút melletti pad egyikére. Ujjam közé csippentettem egy szőke tincset és csavargatni kezdtem. Jobb nekem ez így, itthon biztonságban vagyok, nyugtáztam, de azért valami furcsa volt a levegőben. A fehér ruha szinte világított az éjszakában. A következő pillanatban a bokorból egy alak lépett előre mosolyogva ám mikor megpillantott arca elsötétült. Hirtelen Dühtől vezérelve rontott nekem és a torkomnál fogva ragadt meg és egy nem messzi fához cipelt. Én fulladoztam és attól féltem, hogy eltörik a nyakam és itt végem. A férfi nem szólt semmit csak a szemembe bámult majd lekevert egy pofont.
- Te mocskos kurva – köpte a szavakat, lehelete alkohol és dohány szagú volt.
A következő pillanatban ismét felemelte a kezét, azt hittem megint megüt. Ám végigsimított az arcomon és kezét a dekoltázsomba csúsztatta és ott matatott tovább. Arcom elsötétült és nonverbálisan próbáltam megszerezni a pálcámat. De elmém annyira zavart volt, és félt, hogy nem sikerült. A férfi ismét megütött, amitől a földre rogytam majd hátrébb lépett és leguggolt elém.
- Szóval te vagy az – mondta dühösen, de mire felnéztem belém rúgott és én elterültem a fűben.
- Nem tudom, miről beszél – kiáltottam dühösen és éreztem, hogy a szám sarkából folydogálni kezd a vér. Letöröltem majd felálltam, nagy nehezen. De a férfi rúgásának ereje ezt inkább keserves szenvedéssé tette, mintsem gyors és ruganyos felállássá.
- Ne játszd nekem itt az ártatlant Saearah, tudod jól, hogy miről beszélek – mondta és ördögi mosoly csillant fel az arcán.
- Azt hiszem valamit nagyon eltévesztettél öregem, én nem Saearah vagyok hanem Selene – mondtam majd a pálcámért futottam és felkaptam.
Majd egy átkot küldtem rá, az elsőt, ami az eszembe jutott. A férfi kitért előle majd felnevetett és rám küldött egy Crutiatus átkot, amitől keserves sikoltás kíséretében rogytam össze. A férfi végül semlegesítette az átkot és letérdelt mellém. Kezét végighúzta az arcomon, majd beleszimatolt a levegőbe. Zavartan nézett ismét rám, majd megragadta a csuklómat és beleharapott. Egy pillanatig kábultan néztem majd a másik kezemmel a pálcám után matattam végül megtaláltam, és ráküldtem egy átkot, amitől egy távoli fának csapódott. Feltápászkodtam és el hopponáltam a helyszínről.
* * *
A férfi nehezen ocsúdott fel a történtekből. Nem értette, hogy ki volt az a lány, aki az imént szökött meg tőle. Hiszen kiköpött hasonmása volt annak a ribancnak aki tönkretette az életét és vérszívót, vagy ahogy mások hívták őket vámpírt csinált belőle. Bosszút akart állni a nőn, mivel tönkre tette az életét és elvette a családját. A lány… hogy is hívják? Selene… Teljesen úgy nézett ki, mint Saearah aki még anno átváltoztatta őt. Ki fogja deríteni valahogy, hogy mi köze, van a két nőnek egymáshoz. Suttogta még mindig ingerülten maga elé, majd felállt és elsietett…
(Időnyerő - Selene Ravenwood karakter példajátéka)
Vissza az elejére Go down
Faye Chamberlain
Boszorkány
Boszorkány
Faye Chamberlain


Titulus : The Evil Witch
Hozzászólások száma : 20
Join date : 2011. Oct. 15.
Age : 31
Tartózkodási hely : ~A rémálmod főszereplője...~

Clawdeen Fell Empty
TémanyitásTárgy: Re: Clawdeen Fell   Clawdeen Fell Icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 5:50 am

Hát, akkor azta. Te aztán nem vagy semmi. Biztos, hogy vizet fogsz még kavarni nálunk, főleg ha Diana megtudja, hogy lehetünk erősebbek is veled... Ha rám hallgatsz messze elkerülöd a csajt. Tapasztalatból mondom.
Érdekes összetett, és jó előtörténetet mutattál itt nekünk, és kicsit emlékeztetsz valakire, aki szintén szeret a tűzzel játszani Very Happy Magamra.
Viszont itt az ideje, hogy megölelgesd a nagyid, és betörj "békés kis életünkbe, tehát megy az...


ELFOGADLAK!

Rokonlélek, hidd el egy cipőben járunk Árnyköny ügyileg...
Vissza az elejére Go down
 
Clawdeen Fell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Clawdeen szobája
» Clawdeen telefonja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Secret Circle :: THIS IS ME! :: Kik már csatlakoztak... :: Boszorkányok-
Ugrás: