Secret Circle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A kör bezárult... ezzel pedig a titkok veszélybe kerültek...
Érdekel a folytatás? Hát regisztrálj...

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Átlépted a városhatárt...
Bárpult      2nqfaiw Biztos jól meggondoltad a dolgot? Mert nincs visszaút, ha belépsz akkor te is a tagja vagy a Körünknek... Hát jó, de magadra vess!

Nos az első lépésként, tekintsd meg az Árnyak könyvünket majd válasz karaktert, vagy légy egyedi, és már nincs is más hátra, hogy megvárd míg a határőr átenged...

A mi világunk, a te szórakozásod!

The Staff
Bárpult      K3oi91

Bárpult      Fayeo


Bárpult      Clawja
Chat
Bárpult      652uef
Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Szomb. Okt. 15, 2011 6:03 am-kor volt itt.
Credit
Bárpult      259zuio
A designért köszönettel tartozunk CLAWDEENnek, a helyszínek és a szabályok kidolgozásáért FAYEnek. Ezen kívül kiemelten hálásak vagyunk L. J. Smith-nek és hungarianforum.net-nek akik nélkül nem jöhetett volna létre az oldal!
The Staff

 

 Bárpult

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Adminisztrátor
Adminisztrátor
Admin


Hozzászólások száma : 52
Join date : 2011. Oct. 14.

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimeHétf. Márc. 12, 2012 6:02 am

...
Vissza az elejére Go down
https://thesecretcircle.hungarianforum.net
Micheal Folder
Vadász
Vadász
Micheal Folder


Titulus : love the way you lie
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Apr. 09.

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimeCsüt. Május 03, 2012 7:51 am

Bárpult      JeremyElena-elena-and-jeremy-gilbert-19048545-500-224
Clawdeen & Mike


Mióta hazajöttem nem volt sok időm azzal foglalkozni, hogy leszúrjam az ellenségeimet, inkább csak az apámmal való kapcsolatomat ápoltam. Sok ideig voltam távol és csak telefonon keresztül tudtuk tartani a kapcsolatot, de az se volt sűrűn, és nem azért, mert nem szeretem őt vagy nem fontos nekem, csak egyszerűen a bosszúm áll a középpontban már egy ideje.

Elmerülve a gondolataimban jövök rá, hogy elfogyott a kávénk, apa pedig már elment a fűszerboltba. Csalódottan és karikás szemekkel mászok fel a lépcsőn, mikor elérem a szobám ajtaját lassú mozdulatokkal fordítom el a kilincset, viszont egy gyors mozdulattal szabadítom be a nap sugarait a helységbe, amikor eluhuzom a sötétítőt. Úgy néz ki, hogy Chanche Harbor lakosaira jó idő lesz a hétvégén. Bemegyek a fürdőszobába és elintézem a reggeli tisztasági cselekményeket. Fogmosás, tusolás, haj beállítása stb… legvégül pedig gondolkozás nélkül kiveszek egy kockás kék inget, egy pólót és egy fekete farmernadrágot a szekrényemből, amiket magamra aggattok, mint a karácsonyfadíszeket.

Lerohanok a lépcsőn, bekapok egy szendvicset és az órára pillantva rájövök, hogy nincs időm beugrani a boltba koffeint venni, ezért csak bezárom az ajtót és bepattanok az autóba. Mikor megérkezek a grill elé - ami a kikötőben helyezkedik el - lefékezek és leparkolok a kijelölt helyre, viszont ahogyan haladok a bejárat felé egy halvány mosoly jelenik meg arcomon, mert elég sok időt töltöttem itt még mikor gyökeres őslakos voltam és nem húztam el a nagyvárosba. Chanche Harbor elég kicsi város, kevés lehetőségekkel, így mindenki egy helyre tömörül, legyen az fiatal vagy öreg, és ez a csónakházi kis étteremszerűség pont megfelelő hely erre a célra. A Conant család jól profitál belőle.

- Jó napot! Egy kávét kérek, kevés cukorral és tejjel. – mondom az idősebb Conantnak, ahogy a bárpultnak támaszkodok, és egy kényelmes pózt biztosítok magamnak. Kávé nélkül nem tudom elindítani a napot, nincs ami serkentje az agyamat, így hát használhatatlanná válok, pedig elég sok mindent terveztem mára. Ideje egy kicsit körbeszaglászni itt és információkat gyűjteni, hisz mi mást csinálna egy riporter vagy boszorkányvadász szabadidejében, mintsem nyomozna.



A hozzászólást Micheal Folder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 15, 2012 7:26 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Clawdeen Fell
Boszorkány
Boszorkány
Clawdeen Fell


Titulus : The Inscrutable
Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ~ fordulj csak meg ; )

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimeHétf. Május 07, 2012 8:00 am

Bárpult      Tumblr_lkdxsc5YnZ1qfrdlso1_500
Michael & Clawdeen



Egy hete voltam itthon, és élveztem a szabadságot, amit az fősuli ideiglenes szünete nyújtott. A vizsgaidőszakot letudtam egy időre, úgyhogy haza jöttem egy kicsit kikapcsolódni, és egyébként is már az államokban folytatom a további rövid időszakot, Európát a hátam mögött hagyva. Reggel mikor kikászálódtam az ágyból lezuhanyoztam fogat mostam majd egy törölközővel az oldalamon visszasétáltam a hálószobámba és kinyitottam a szekrényajtót majd beálltam elé és néztem mit is vegyek fel. Végül erősen a kiválasztott ruhákra koncentráltam majd halkan magam elé suttogtam néhány szót.
- Anyag takard el testem, ölts formát rajtam – suttogtam majd bizsergés futott át az egész testemen és már is a kedvenc ruhadarabomban találtam magam.
Azért jót tett Európa, már nem kell kántálnom, gyakran még kimondanom sem kell, amit szeretnék, viszont van, amikor egy kicsit biztonságosabb, ha kimondom, amit szeretnék, mivel nem szeretném, ha éppenséggel tönkremenne a kedvenc felsőm, vagy akár nem éppen oda bűvölődne, ahová kell. Az egyik fotelből felvettem a táskámat, belecsúsztattam a telefonomat majd lesétáltam az emeletről. A nagyi már elment dolgozni a könyvtárba, úgyhogy egyedül voltam. Felvettem egy bokacsizmát majd felkaptam a lakás és kocsi kulcsot a cipős szekrényről, majd úgy döntöttem elnézek a grill felé, mivel már olyan régen jártam ott és régen elég sokat látogattam azt a helyet. Furcsa mód az itteni fiatalok egyik törzshelye volt a csónakház, mivel nem sok szórakozási lehetőség volt errefelé, attól eltekintve, hogy úgy ölték egymást és hullottak a boszorkányok, mint a rovarirtótól a legyek. Mikor beléptem a hangulatos étterembe leültem a pulthoz és mosolyogva köszöntöttem Mr Conantot.
- Szép napot, Mr Conant! Kérhetnék egy csokoládés cappuccinot, sok tejszínnel, három cukorral? – kérdeztem mosolyogva.
Régen is mindig ezt kértem, mikor csak időm engedte, hogy betérjek ide. Időközben figyelmes lettem a néhány székkel mellettem ülő férfire. Olyan ismerős volt a tartása, az a kócos haj és az arckifejezés. Csak nem? Pedig bizony! Meglepetten néztem Michelt, aki három évvel fölöttem járt a gimiben, de az elvégzése után eltűnt a városból.
- Michael Folder? – néztem rá meglepetten bár érdeklődve.
Vissza az elejére Go down
Micheal Folder
Vadász
Vadász
Micheal Folder


Titulus : love the way you lie
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Apr. 09.

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimePént. Május 11, 2012 9:00 am

Bárpult      JeremyElena-elena-and-jeremy-gilbert-19048545-500-224
Clawdeen & Mike


Tekintettem ide-oda téved, de semmi változást nem veszek észre a helyen. A csónakház nem alakult át, a hangulat még mindig kellemes, a pincér ugyanaz, bár a ráncok egyre mélyebben fészkelődnek meg homlokán, a vendégek arcai nem igazán ismeretlenek és még a kávé is ugyanazt az aromát hordozza magába. Itt tényleg meg állt az idő.

Lassan kortyolgatva élvezem ki a fekete lötty izét, ami egészen az eremig hatol, érzem, ahogy kezdi serkenteni az agysejtjeimet, élesen kezdenek el forogni a kerekek.
- Még mindig maga főzi a legjobb kávét, kérek még egyet. – mosolygok el szélesen, miközben kisujjammal arrébb tolom az üres csészét, ami immáron tele van az én DNS-emmel.
- Jó téged is látni, sokáig maradsz a városba? – kérdi érdeklődve Mr Conant.
- Mondjuk úgy, hogy nem egy villám látogatásnak tervezem. – huncut mosoly jelenik meg az arcomon, bár tekintetem sötété, veszedelmessé válik.
- Az apád már nagyon várt. Tessék! – elveszem tőle a gőzölgő kávét, már az illata is pezsdítő. – Tudom. Köszönöm. – mutattok rá az italra.

Egy sóhaj kíséretében kezdek el kutatni az egyik kezemmel a zsebembe, hogy előszedjem a pénztárcám, mert ugye semmit nem adnak ingyen, amikor egy kellemes hang a nevemet kántálja egy kicsit meglepődötten. Automatikusan pillantok oldalra, s egy gyors mozdulattal mérem fel a mellettem ülő lány bájos arcát, illetve alakját – bár így ülve nem igazán vonhatok le száz százalékos következtetést. -
- Elnézést, ismernem kéne téged? – vonom fel szemöldököm, bár ismerős volt az arca, de nevet nem tudtam hozzá társítani. - Úgy néz ki roppant mód hosszú volt ez a három év. – motyogom egészen halkan magam elé nézve. San Franciscoba érve töröltem minden felesleges információt az adapteremből. Ez a lány elég fiatalkának tűnik, remélem nem egy volt valaki.
– Bár nagyon ismerősek a vonásaid. - nézzek újra rá és egy kedves mosoly kíséretében fürkészem tekintetét és vizsgálom reakcióját.
- Fizetnék, a lány rendelését is írd a számlámhoz. - bár még mindig nem tudom kicsoda, de legyen egy jó napja, én pedig nem halok bele.





A hozzászólást Micheal Folder összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Május 15, 2012 7:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Clawdeen Fell
Boszorkány
Boszorkány
Clawdeen Fell


Titulus : The Inscrutable
Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ~ fordulj csak meg ; )

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimeSzomb. Május 12, 2012 10:59 pm

Bárpult      Tumblr_lkdxsc5YnZ1qfrdlso1_500
Michael & Clawdeen



Teljes káosz, legalábbis ahogy én látom. Három év alatt minden idekötő emléktől meg akart szabadulni és amint látom sikerült is. Teljesen megértem. Bár nekem a memóriám remek, felejteni nem igen szoktam és egyébként is az arcmemóriám rémisztően jó.
- Hárommal jártál fölöttem a gimiben, valamint a szomszédod is vagyok, valamint régen mondjuk azt, hogy köszönő viszonyban voltunk. Várj, én voltam a fogszabályzós lány a deszkás cuccokban, aki majdnem minden héten az igazgatóban kötött ki – mondtam nevetve a végét. Nos igen mikor fiatalabb voltam nem voltam sem népszerű, sem jó gyerek, sem különösebben nőies, ezt most pótolom be így utólag.
- Szóval lényegében lehet nem voltam olyan fontos személy, hogy emlékezz rám, csak igazából meglepődtem, mert nem gondoltam volna, hogy egyszer viszont látlak itt – mondtam majd belekortyoltam a cappuccinomba.
Igazából Diana exe, mindig is megmelengette a lányok szívét ez alól én sem voltam kivétel, és ahogy így elnézem az évek és még ki tudja mi még karakteresebbé tette mind megjelenésileg mind viselkedésileg. Mikor ő elment és is azon az éven mentem világot látni és tanulni minden felé. Aztán az európai oktatási rendszernek köszönhetően befejeztem az ottani követelményeknek megfelelően a gimnáziumot. Már ha azt tanulásnak lehet nevezni. Főként a boszorkányság miatt mentem Európába a többi igazából hidegen hagyott. Kicsit vicces azért, hogy mindketten mostanában tértünk „haza”. Most jöhetnék azzal, hogy a sors akarta így blablabla, de ez nem hinném, hogy így lenne. Mikor megemlíti, hogy fizeti a rendelésemet, tiltakozóan megszólalok.
- Erre igazán nincs szükség – mondom, mosolyogva majd kiveszek a farzsebemből egy 50 dolláros bankót. – Sajnálom Mr. Conant, ez a legkisebb, most váltottam pár napja át az Eurót és még sehol nem váltottam fel a pénz – mondom fintorogva, mivel mindössze 3 dollár a cappuccinom, és elig idiótán hat, hogy nincsen pár dollárom apróban, de mindegy is.
- Amúgy mi járatban errefelé, ha szabad érdeklődni? – húzom ki magam majd felé fordulok, és érdeklődve fürkészem arcát.
Meg kell hagyni, még mindig helyes, de most már közel sem érdekelne akkora hévvel és lázzal, mint régen, most már csak az a srác aki a szomszédomban lakik és megnézném póló nélkül, de csak ennyi semmi több…
Vissza az elejére Go down
Micheal Folder
Vadász
Vadász
Micheal Folder


Titulus : love the way you lie
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Apr. 09.

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimeKedd Május 15, 2012 8:15 am

Bárpult      JeremyElena-elena-and-jeremy-gilbert-19048545-500-224
Clawdeen & Mike



A pupilláim hirtelen kerekebb formát öltenek, mikor a lány elmeséli, hogy ki is ő valójában és milyen kapcsolatban álltunk egymással. Érzem, belülről égeti a pír az arcomat a szégyentől, de ezt kifelé nagyon jól leplezem. Legalább nem egy volt barátnő, akinek magyarázkodnom kell, hogy mit csináltam az elmúlt három évben és miért nem kerestem őt soha, bár nem vagyok egy olyan típusú srác, aki ágyába cipel mindenféle lányt, így elég könnyedén fejben tudom tartatni kivel, hol, mit műveltem, de azért még is szégyenletes, hogy nem ismerem fel immáron nővé cseperedett személyt, akivel egy utcai levegőt szívtam. Továbbá sűrűn mentem át a szomszédba hízelegni pár édes falat érdekében.
- A deszkád és a fogszabályzód nélkül már fel se ismerlek Clawdeen, igaz? – lassan tekintek oldalra, hogy felvegyem a lánnyal a szemkontaktust és csak remélem tudom, hogy nem tévesztettem el a nevet.
- Az évek igazán nőiessé formáltak, ne csodálkozz, ha nem ismerlek fel. – egy elismerő mosolyt küldök felé, ami őszinte volt a részemről. Nem sokat beszéltem vele, inkább csak köszönő viszonyban voltunk egymással, ha úgy hozta a sors, akkor megkérdeztük egymástól, hogy vagyunk, de ennyiben ki is merült az egymás iránti kíváncsiságunk, de ettől függetlenül elég sok mindent lehetett hallani róla és rólam is.

- Oh, kérlek, ne tapos belém. – nevetve akadályozom meg, hogy a lány kifizesse számláját, ezután egy jelentőségteljes tekintettel nyugtázom a pénztáros felé a szándékomat és nyújtom még egyszer oda a pénzem a biztonság kedvéért.
- Rendben Mike, te állod a számlát. – veszi el a pénzt tőlem. - Te meg használd ki, hogy ilyen jó hangulatában van! – teszi kedvesen hozzá és egy pillanatra Clawdeenre pillant, azután elsuhan a következő vendéghez, aki már epedve várja a kiszolgálást.

- Elfogyott! –
mutattok az üres bögrére, ezzel arra célozva, hogy a házunkban semmilyen formában nem lelhető fel koffein. Rémes, még is hogy kezdjem el a napot kávé nélkül?
- Ha pedig általánosan érdekel, akkor ideje volt hazalátogatnom. – rész igazság, de attól még igazság.
- És te? Európa? Az Euró melyik részéről származik? – kérdezek vissza érdeklődve, végtére is egy pár perci csevej belefér. Néha foglalkozni kell olyan dolgokkal is, amik nem szorosan fűződnek a munkámhoz, így tartom fent az egyensúlyt, és ettől nem leszek kevésbé elszántabb.

Vissza az elejére Go down
Clawdeen Fell
Boszorkány
Boszorkány
Clawdeen Fell


Titulus : The Inscrutable
Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ~ fordulj csak meg ; )

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimeSzer. Május 16, 2012 1:48 am

Bárpult      VD3
Michael & Clawdeen


Mosolyogva körözök az ujjammal a csésze szélén majd mikor megemlíti a nevem mosolyogva bólintok.
- Talált, süllyedt - mondom nevetve. Közben oldalra pillantok, hogy lássam a reakcióit, így találkozik a tekintetünk de folytatjuk tovább a csevegést.
- Nos igen, a fogszabályzótól való megszabadulás merőben sokat változtatott, valamint az öltözködés is. De te sem panaszkodhatsz, kicsattansz az életerőtől - nyugtáztam mosolyogva, majd tekintetem újra a csészémre tévedt.
Miután nem engedte, hogy kifizessem a számlám, egy halovány mosoly kúszott ajkaimra. Régen találkoztam ilyen úriemberrel meg kell hagyni. A mai srácok 90%-a egy "oké" keretein belül hagyná, hogy kifizessem a számlát. Persze ezzel semmi baj sincs, mindössze az, hogy néha egy kis kedvesség igazán jól esik a női léleknek. Legalábbis a nagy pszichológia könyvekben azt írják...
- Egy igazi gentleman vagy Mike - mondom mosolyogva, majd visszacsúsztatom a farzsebembe a bankjegyet.
- Nos az euró sok felől származik, Németországból, Spanyolországból, Hollandiából, Görögországban még nagyon az elején voltam, Franciaország és Ciprus. Ha még nem voltál Cipruson feltétlenül látnod kell, csodálatos az a hely - mondtam mosolyogva. - Persze Angliában is voltam mivel imádom azt az országot - mesélem kissé ábrándos hangon. Most tűnik fel igazán, mennyire hiányzik külföld. Néha tényleg nem értem magamat, hol az államok, hol Európa hiányzik...
- És te pontosabban merre jártál? Persze csak ha nem szuper titkos - mondom egy széles mosollyal az arcomon, majd ismét tekintetét keresve fordulok felé...
Vissza az elejére Go down
Micheal Folder
Vadász
Vadász
Micheal Folder


Titulus : love the way you lie
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. Apr. 09.

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimeCsüt. Május 17, 2012 4:32 am

Bárpult      JeremyElena-elena-and-jeremy-gilbert-19048545-500-224
Clawdeen & Mike




- Határozottan nőiessé tett. – habozás nélkül fejtem ki röviden pozitív véleményem, amit megspékelek egy aprócska mosollyal, amivel csak erősítem, hogy tetszik a mellettem lévő lány külső jelenségének változása.
- A második x után ez már csak így van. – jegyzem meg melankolikus hangnemben és igazat kell adnom neki, mert tényleg úgy érzem, hogy kicsattanok az erőtől. Ha van az embernek célja, ami hajtsa előre az életben, akkor az nem lehet gyenge, erőtlen, használhatatlan. A vágy, hogy megbosszuljam anyám halálát annyi energiát ad nekem, amennyire szükségem van, amitől pörögni tudok, mint a búgócsiga.
- Semmiség! – legyintek egyet a kezemmel, ahogy közömbös hangnemben közlöm vele, hogy számomra számlájának kifizetése úgymond egy természetes dolog, nem szoktam ilyen apróságokon fennakadni.

Ahogy hallgatom a lány áradozását a különböző európai országokról, ahol járt az elmúlt hónapokban elfog a vágy, hogy repülőre üljek és beutazzam a világot, lazuljak egy kicsit, gondoljak magamra és olyan emberekkel találkozzak, akik ereiben nem boszorkányvér, vadászvér vagy bármilyen más természetfeletti vér termelődik.
- Szerencsés vagy, hogy ennyi helyre eljutottál már és ígérem, megfogadom a tanácsodat, ha egyszer nyaralásra adom a fejem a térképen Ciprusra bököm a kezem, te pedig lehetsz az idegenvezetőm, persze ha csak van hozzá kedved. – játékosan kacagok, ahogy felvettem neki az ötletemet.

- Én csak San Franciscoig jutottam el, ahol az egyetemi tanulmányaimat folytattam. – egy sejtelmes, de egy gonosz mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy arra az időkre gondolok és célomra, de ez az állapot nem tart sokáig, nem váll javamra, ha feltűnő vagyok.
- Na és miért szakítottad félbe más kultúrák megismerését? Ennyire hiányzott ez a kisváros? – folytatom érdeklődve a kérdezősködést.


Vissza az elejére Go down
Clawdeen Fell
Boszorkány
Boszorkány
Clawdeen Fell


Titulus : The Inscrutable
Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ~ fordulj csak meg ; )

Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitimePént. Május 25, 2012 10:21 pm

Bárpult      VD3
Michael & Clawdeen


Mosolygok azon, ahogyan beszél, a közvetlenségén, és nagyjából mindenen. Ma felettébb jó kedvem van, talán a frissítőnek vagy magának Mike-nak tudhatom be? Lényegtelen. Mikor megemlíti, hogyha egyszer ellátogat Ciprusra lehetnék az idegen vezetője ismét megszólalok.
- Természetesen, szívesen megmutatom majd a helyet, ha úgy alakul - mondom kedvesen.
Aztán mesél arról, hogy ő merre járt. Aztán feltesz egy kérdést amire szívem szerint őszintén nem válaszolnék, ezért egy egyszerű választ adok rá.
- Nos részben, és gondoltam, néha meg kell látogatnom a nagymamám, elvégre sosem tudhatja az ember, mikor látja utoljára, és talán egy icipicit hiányzott is ez az unalmas kisváros - mondom nevetve.
De ez tényleg csak rész igazság. Most biztonságban vagyok és ez a fontos. Legalábbis egy ideig, aztán vissza térek Európába, mivel nem menekülhetek folyton... De az árnyak könyve nélkül sokkal nehezebb lesz a dolgom, és ez is egy ok ami miatt visszajöttem. Meg kell szereznem, mert abban van valami ami még segíthet és a hasznomra válhat... Aztán megiszom én is a kávém és eltolom magamtól a bögrét.
- Meddig is maradsz a városban? Csak mert ha van kedved, és időd valamikor még nyugodtan összefuthatunk amíg mindketten itt tartózkodunk - mondtam.
Közben a gondolataim ismét arra a napra terelődnek mikor az életemet mentve menekültem el Angliából...
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bárpult      Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bárpult    Bárpult      Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bárpult
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Secret Circle :: Boathouse Bar és Grill-
Ugrás: