Secret Circle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


A kör bezárult... ezzel pedig a titkok veszélybe kerültek...
Érdekel a folytatás? Hát regisztrálj...

 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Átlépted a városhatárt...
Evangelyn Lockhart 2nqfaiw Biztos jól meggondoltad a dolgot? Mert nincs visszaút, ha belépsz akkor te is a tagja vagy a Körünknek... Hát jó, de magadra vess!

Nos az első lépésként, tekintsd meg az Árnyak könyvünket majd válasz karaktert, vagy légy egyedi, és már nincs is más hátra, hogy megvárd míg a határőr átenged...

A mi világunk, a te szórakozásod!

The Staff
Evangelyn Lockhart K3oi91

Evangelyn Lockhart Fayeo


Evangelyn Lockhart Clawja
Chat
Evangelyn Lockhart 652uef
Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (10 fő) Szomb. Okt. 15, 2011 6:03 am-kor volt itt.
Credit
Evangelyn Lockhart 259zuio
A designért köszönettel tartozunk CLAWDEENnek, a helyszínek és a szabályok kidolgozásáért FAYEnek. Ezen kívül kiemelten hálásak vagyunk L. J. Smith-nek és hungarianforum.net-nek akik nélkül nem jöhetett volna létre az oldal!
The Staff

 

 Evangelyn Lockhart

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Evangelyn Lockhart
Boszorkány
Boszorkány
Evangelyn Lockhart


Titulus : wildone
Hozzászólások száma : 5
Join date : 2012. May. 09.

Evangelyn Lockhart Empty
TémanyitásTárgy: Evangelyn Lockhart   Evangelyn Lockhart Icon_minitimeSzer. Május 09, 2012 2:34 am

wildone
Evangelyn Lockhart Images?q=tbn:ANd9GcQ_Y2f71KYpFidwprLtWSRiP_u8DKOrW-SIknPjjJF1iqsBYhvfGCBNTL7c
? Evangelyn Lockhart ?
Jennifer Lawrence; a karakter arca

Becenév; Angel
Születési hely/idő; 1994. június 6. Chance Harbor
Kor; 18 év
Foglalkozás; tanuló
Csoport; boszorkány
Elem; egyedül képes irányítani a képességeit, ugyanis nem tartozik egy kovenhez sem
Párkapcsolat; szingli
Célom az életben; megtalálni azt aki elvette tőlem a szüleimet
Rémálmom; mindenkit elvesztek, akit valaha szerettem
Különleges ismertető jel; egy nagyon régi medál amit még a szüleitől kapott


Evangelyn Lockhart 3nb7fohrortb5lwwd06s

Nagyon igényes, és általában ötletes az öltözéke. Imádja a divatot, és lévén, hogy a pénzből soha nem fogy ki öltözködik is. Általában feltűnő ruhákat ölt magára és soha nem jár ódivatú göncökben. Szereti a feltűnést és a csillogást. A haját vagy kivasalva, vagy göndörítva hordja, néha felfogja, de az igen ritka dolog nála. Van egy, a medáljhoz illő, piercingje a köldökében, amit még a 16. születésnapján csináltatott meg. Voltak hetek a navakő otthonban ahol élt, amikor nem volt mást delvennie így több hétig is egy rhát kellett viselnie. De ez akkor nem is zavarta. De befolyásolta elég erősen a mostani életét. Mostmár még egy gatyát sem vesz fel kétszer egymás után, mert az visszahozza az emlékeket abból a korszakából, amit élete feketelyukának tart és próbálna elfelejteni.


Evangelyn Lockhart 8zsic29zs75lxh2a8aok

Makacs és rendkívül önfejű. Képes egymagát fönntartani és soha nem fogadja el mások segítségét. Nagyon önálló és felelősségteljesen viselkedik, ha baj van nem szól senkinek, hanem maga intézi el a dolgokat. Tud ő óvatos is lenni, de általában keresi a veszélyt. Szereti ha mindenki ráfigyle, ugyanis kiskorában senki nem tette vele. Amikor betöltötte a 18-at saját életet él, egyedül, magában. Általában lázadó típus, aki imád egyedül lenni. Mióta a szülei meghaltak nem érezte, hogy bárki a bizalmába férkőzött volna. Eddig egy igaz barátja volt, őt Stefannak hívták. a fiúval az árvaházban ismerkedett meg, de őt örökbe fogadták míg Angelt nem. Stefan óta nem volt egy igaz vbarátja sem, mert nehezen bízok meg bárkiben is.


Evangelyn Lockhart Vf1c7oyui6gg5srxsrr6

Egy kis városban születtem, a szüleim, amíg éltek, nagyon sokat meséltek a varázslatos városról amibe én beleszülettem. Mindvégig csak mesének hittem, de mint kiderült igaz volt minden mende-monda. Amikor 2 éves voltam anyuék áthívták hozzám a nagyit aki nagyon messze élt és akkor láttam őt életemben először. Csodálkoztam, hogy mi lehet a baj, hogy anyuék valaki másra bíznak számomra egy idegen emberre, de ők nem tűntek izgatottnak. Elmentek otthonról és akkor láttam őket utoljára. Megölték őket, de lehet, hogy csak rosszkor voltak rossz helyen, mert egy tűzben haltak meg, aminek okát mai is kutatom. Ezekre mind nem emlékeznék, ha nem lennék az aki valójában vagyok.
Amikor a nagyim meghalt én még csak 10 éves voltam és egy nevelő intézetbe kerültem, ahol megtudtam, hogy a szüleim nem az igazi szüleim voltak, hanem örökbe fogadtak, de ezt nem tudtam előidézni az emlékeimből. Mert csak azt láttam, hogy a kórházban anyu fogott a kezében és más nőt nem fogadott be az emlékezetem. Így nagyon kellemetlen meglepetés volt amikor ez kiderült. Ami még rosszabb, azt is megtudtam, hogy az igazi szüleim is ott voltak azon a napon amikor a nevelőszüleim meghaltak és ők is abban a tűzben vesztették életüket. Ezt mind 15 éves koromban véltem felfedezni és egy akkora gyereknek ez mind nagyon sok volt. Nem tudtam feldolgozni, mint azt sem, hogy egy évvel később hatalmas erőnek lettem birtokában. Nem tudtam irányítani ezért könyveket kezdtem el olvasni a boszorkányságról amiről nagyon sok mesét hallottam anyutól. És kiderítettem, hogy ahhoz, hogy erő teljében legyen egy boszorkány egy koven tagjának kell lennie. Ezt nem biztos forrásból tudtam, meg így lehet, hogy ez mind csak zagyvaság, vagy félreértelmezett írás volt. De mindenesetre nekem anélkül is ment a teljes jogú erőbirtoklás, hogy egy koven tagja lettem volna.
Amikor 17 lettem már magamévá tettem a varázslás fortélyait és nem féltem semmitől.
18 évesen elmehettem az árvaházból, és megtudtam, hogy óriási vagyon száll rám a nevelő szüleimtől és a nagyimtól. Nem akartam egyszerre elkölteni így csak egy házat és egy kocsit vettem, de nem túl luxus kivitelben.
Most is itt élek, és még mindig azon vagyok, hogy felderítsem, mi történt 16 évvel ezelőtt, mert tudni akarom, ki volt az aki megölte a szüleimet és a biológiai szüleimet. Mire volt neki jó, hogy egy napon elpusztított majdnem minden boszorkányt a földről, de nem értem, hogy miért nem gondolt az ifjabbakra, ha tényleg a boszorkányok kipusztítása volt a célja.
Vissza az elejére Go down
Clawdeen Fell
Boszorkány
Boszorkány
Clawdeen Fell


Titulus : The Inscrutable
Hozzászólások száma : 31
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : ~ fordulj csak meg ; )

Evangelyn Lockhart Empty
TémanyitásTárgy: Re: Evangelyn Lockhart   Evangelyn Lockhart Icon_minitimeSzomb. Május 19, 2012 7:34 am

Üdv itt Evangelyn!!
Elfogadva!

Jó kalandozást!
Vissza az elejére Go down
 
Evangelyn Lockhart
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Secret Circle :: THIS IS ME! :: Kik már csatlakoztak... :: Boszorkányok-
Ugrás: